English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים יעל - רשימת קווים שעוברים ביעל
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
סופרבוס
246
מסוף אום אל פחם
שפרינצק 8 (ת.מרכזית עפולה / שפרינצק)
המלאכה 13 (המלאכה / יהושע חנקין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
247
מסוף אום אל פחם
יוסף ברזילאי 4 (מרכז מסחרי / יוסף ברזילי)
המלאכה 13 (המלאכה / יהושע חנקין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
56
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
הגיא (קרית חינוך / הגיא)
הבנים 20 (הבנים / וולפסון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
156
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
דרך המסילה (ת. רכבת בנימינה)
הבנים 20 (הבנים / וולפסון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
300
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
הבנים 20 (הבנים / וולפסון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
302
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
הבנים 20 (הבנים / וולפסון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
821
מסוף רעננה / רציפים
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
הבנים 20 (הבנים / וולפסון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
825
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
הבנים 20 (הבנים / וולפסון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
840
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
הבנים 20 (הבנים / וולפסון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
869
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
הבנים 20 (הבנים / וולפסון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
870
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
הבנים 20 (הבנים / וולפסון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
953
תחנה מרכזית ירושלים קומה 3 / רציפים
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
הבנים 20 (הבנים / וולפסון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
959
תחנה מרכזית טבריה/רציפים (411)
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
הבנים 20 (הבנים / וולפסון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
821
רעננה
עפולה
עפולה - הבנים / וולפסון
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
834
אשדות יעקב אחוד
תל אביב יפו
עפולה - קהילת ציון / שפרינצק
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
834
צומת אשדות יעקב אחוד (90)
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
קהילת ציון 2 (קהילת ציון / שפרינצק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
720
תופיק זיאד (מרכז מסחרי ביג)
אלקאסמי (בי''ס אבן ח'לדון / אלקאסמי)
מסעף מחנה עמוס (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
750
פאולוס השישי (פאולוס השישי / 6177)
קובאא אלדאארי א
מסעף מחנה עמוס (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
955
חניון אגד / העבודה
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
מסעף מחנה עמוס (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
955
נצרת עילית
ירושלים
מח.עמוס - מסעף מחנה עמוס
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
833
דליה 15 (דליה / כליל החורש)
ת. רכבת תל אביב סבידור / חנה וסע
צומת עוקף עפולה (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
827
נצרת עילית
תל אביב יפו
בלפוריה - מסעף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
62
מסוף אום אל פחם
תחנה לבריאות משפחה
מחסום סאלם (66)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
248
ערערה / כניסה 6524
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
צומת מגידו (66)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
296
מסוף אום אל פחם
אוניברסיטה / רב תכליתי
צומת מגידו (66)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
4
יביע אומר (יביע אומר / שבט הלוי)
חושן משפט / אזור תעשייה ערבה
שרפה (עין אל שעארה / שרפה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
25
הנופר / האלמוגן
הדסים רציפים
אסכנדר
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
25א
דרך ואדי אלנסור
אל מנסה (עין אבראהים ג)
אסכנדר
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
2
שדרות בית שמאי / שדרות בית הלל
אבני נזר 44 (מרכז קסם / אבני נזר)
אל ירמוכ (אלד'הר / אלבח'ארי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
299
מסוף אום אל פחם
תמח''ת קומה 6 (ת.מרכזית תל אביב קומה 6 / הורדה)
א קודס (א קודס / אל ביר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
298
מכללת בית ברל
א קודס (א קודס / אל מדינה)
ג'דוע תחתון (גדוע 3)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
25
בריכה
קידמה (קידמה / החלומות)
חיננית
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
26
תחנה מרכזית חדרה / רציפים
בריכה
חיננית
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
6
אדמורי ויז'ניץ (אדמורי ויזניץ / אבא שאול)
קדושת לוי 118 (קדושת לוי / ברוק)
בי''ס אלאקואס
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
3
אור לציון אבא שאול (אבא שאול / אדמורי ויזניץ)
הרב קעניג 7 (בית הכנסת עטרת הנחל / הרב קעניג)
אל מדינה (אל מדינה / אל ח'נדק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
38
מסוף אום אל פחם
אל עריאן / מסגד
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
39
מסוף אום אל פחם
מועויאה / מרכז
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
44
מסוף אום אל פחם
אחמד אבו עסבה (קופ''ח כללית)
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
45
פינסקר (ת. מרכזית נתניה / רציפים)
ההרחבה (ההרחבה / הותיקים)
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
46
מסוף אום אל פחם
ת. רכבת חדרה
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
133
קדושת לוי 16 (קדושת לוי / שלום רב)
שדרות בית שמאי / שדרות בית הלל
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
241
קדושת לוי 16 (קדושת לוי / שלום רב)
שיבת ציון (שיבת ציון / טללים)
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
391
מסוף אום אל פחם
היצירה 22 (היצירה / האופן)
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
27
מבוא דותן / מרכז
מלחמת ששת הימים (ת. מרכזית חדרה)
מבוא דותן / מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
48
אל עריאן / מסגד
דרך המסילה 81 (ת. רכבת בנימינה)
אל עריאן / מסגד
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
49
אל עריאן / מסגד
השלום (בית חולים הלל יפה)
אל עריאן / מסגד
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
18
אצ''ל (ת. מרכזית רמלה)
שדרות החשמונאים (שדרות החשמונאים / לב העיר)
ואדי אל קצב
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט