English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים נירית - רשימת קווים שעוברים בנירית
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
רכבת
רכבת
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
294
מגרש כדורגל (31)
תחנה מרכזית רחובות / הורדה
מסוף אורנית
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
139
שדרות אהרון קציר (בי''ח שיב''א / שדרות אהרון קציר)
דוד סחרוב 28 (דוד סחרוב / אברהם בר)
נווה ימין / מזרח (55)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
77
החרושת 26 (החרושת / מעלה המגדל)
רכבת קרית אריה / חנה וסע
יאנוש קורצ'אק (תיכון אילן רמון / יאנוש קורצ'אק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
377
תחנה מרכזית רשל''צ / רציפים
תחנה מרכזית באר שבע / הורדה
רבי יהודה הנשיא (רבי יהודה הנשיא / רבן יוחנן בן זכאי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
164
ת. רכבת קרית אריה
לובה אליאב (חניון אגד)
דרך זבולון המר (דרך זבולון המר / אבשלום גיסין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
165
קניון עופר רחובות (ת. מרכזית רחובות / רציפים)
רכבת קרית אריה / חנה וסע
דרך זבולון המר (דרך זבולון המר / אבשלום גיסין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
164
פתח תקוה
רחובות
פתח תקוה - דרך זבולון המר / אבשלום גיסין
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
138
הרצל 16 (הרצל / טרומפלדור)
דוד סחרוב 28 (דוד סחרוב / אברהם בר)
רמז (רמז / הרא''ה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
264
דבורה הנביאה (מסוף עתידים)
גולדה מאיר 23 (ת. מרכזית ראשל''צ)
דבורה הנביאה 128 (מסוף עתידים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
85
החשמל 8 (החשמל / הגיבורים)
שדרות טרומפלדור 10 (טרומפלדור / התיכון)
מחלף אונו / כביש 471
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
1
קדושת לוי 16 (קדושת לוי / שלום רב)
קדושת לוי 9 (קדושת לוי / אוהל שרה)
ההדרים 3 (ההדרים / עממי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
316
תחנה מרכזית רשל''צ / רציפים
קניון איילון
מבצע קדש 6 (מחלף גבעת שמואל / מבצע קדש)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
318
דרך מנחם בגין (מנחם בגין / בית עלמין)
קניון איילון
מבצע קדש 6 (מחלף גבעת שמואל / מבצע קדש)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
319
דרך מנחם בגין (מנחם בגין / בית עלמין)
קניון איילון
מבצע קדש 6 (מחלף גבעת שמואל / מבצע קדש)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
355
תחנה מרכזית אשקלון רציפים / בינעירוני
דרך בן גוריון 11 (מגדל ויטה / דרך בן גוריון)
מבצע קדש 6 (מחלף גבעת שמואל / מבצע קדש)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
315
תחנה מרכזית אשדוד / רציפים
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
שדרות אהרון קציר (שדרות אהרון קציר / שמחה הולצברג)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
166
קניון עופר רחובות (ת. מרכזית רחובות / רציפים)
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
שדרות אהרון קציר (בי''ח שיב''א / שדרות אהרון קציר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
5
מכללה להנדסה ירושלים
מסוף חומת שמואל
גולן 1 (גולן / נגב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
330
תחנה מרכזית אשדוד / רציפים
דרך תחבורה ציבורית (נתב''ג טרמינל 3 / קומת תח''צ)
צ.אל על (40)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
222
ת. רכבת הראשונים
קלצ'קין
קלאוזנר (מוזאון העם היהודי / קלאוזנר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
274
מסוף אונברסיטת ת''א
המלך חסן השני 4 (המלך חסן השני / בוסי סנט ג'ורג)
מסוף אונברסיטת ת''א
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
64
כנפי נשרים 33 (מסוף הר נוף/כנפי נשרים)
יצחק מירסקי (מירסקי / מינץ)
בית ספר לבנות בית רבקה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
80
שדרות חטיבת הנגב (חטיבת הנגב / דרך הגיא)
(חנה וסע מבואות אילת)
בית ספר לבנות בית רבקה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
88
אליהו חכים 4 (אליהו חכים / מאיר פיינשטיין)
אליהו חכים 5 (אליהו חכים / מאיר פיינשטיין)
בית ספר לבנות בית רבקה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
193
תל אביב יפו
ראשלצ
תל אביב יפו - דרך נמיר / יהודה המכבי
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
193
מסוף רדינג / רציפים
ת. רכבת הראשונים
דרך נמיר 126 (דרך נמיר / יהודה המכבי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
270
תחנה מרכזית רשל''צ / רציפים
מסוף רדינג / הורדה
דרך נמיר 126 (דרך נמיר / יהודה המכבי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
83
בית הספר עמיאסף
שיזף (מנחם בגין/הר הצופים)
ת. רכבת תל אביב סבידור / רציפים A
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
173
תחנה מרכזית רשל''צ / רציפים
ת. רכבת תל אביב סבידור / חנה וסע
ת. רכבת תל אביב סבידור / רציפים A
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
190
ת. רכבת הראשונים
ת. רכבת תל אביב סבידור / חנה וסע
ת. רכבת תל אביב סבידור / רציפים A
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
194
ת. רכבת תל אביב סבידור / רציפים A
ת. רכבת הראשונים
ת. רכבת תל אביב סבידור / רציפים A
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
18
ת. רכבת רחובות / רציפים עירוני
פרישמן / מרכז וויסגל
שדרות מנחם בגין 63 (מנחם בגין / מחסן חברת חשמל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
18א
הדשנים 5 (דרך הדשנים / צומת קרית אתא)
הדשנים 10 (הדשנים)
שדרות מנחם בגין 63 (מנחם בגין / מחסן חברת חשמל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
74
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים עירוני
ראס עלי כניסה
אבן גבירול (אבן גבירול / שד' רוקח)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
277
כביש 40 / גבעת ברנר (40)
מסוף רדינג / הורדה
אבן גבירול (אבן גבירול / שד' רוקח)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
273
מסוף רדינג / רציפים
שדרות בן גוריון (בית קברות / שדרות בן גוריון)
אבן גבירול 202 (אבן גבירול / שד' רוקח)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
247
תחנה מרכזית לוד / רציפים
גולדה מאיר 23 (ת. מרכזית ראשל''צ)
החלוץ (החלוץ / החשמונאים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
228
יוסף טומי לפיד (חונים נוסעים ראשון לציון / יוסף טומי לפיד)
ת. רכבת גני אביב
ת. רכבת גני אביב
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
170
תחנה מרכזית לוד / רציפים
מסוף כרמלית / הורדה
תחנה מרכזית לוד / הורדה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
174
מסוף רדינג / רציפים
קניון עופר רחובות (ת. מרכזית רחובות / רציפים)
מסוף רדינג / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
333
מסוף הריביירה
מסוף רדינג / הורדה
מסוף רדינג / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
95
אזור מרכז שפינוזה / פלמח
גולדה מאיר 23 (ת. מרכזית ראשל''צ)
דרך בן גוריון 43 (בן גוריון / שפירא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
893
ד''ר יוסף בורג (בית עלמין צבאי / יוסף בורג)
אבי עזרי 28 (אבי עזרי ז)
רבי עקיבא 23 (רבי עקיבא ב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
873
ד''ר יוסף בורג (בית עלמין צבאי / יוסף בורג)
משך חכמה 4 (משך חוכמה ז)
שדרות בית הלל (שדרות בית הלל / כניסה לעיר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
883
מסוף מודיעין עילית
ד''ר יוסף בורג 9 (יוסף בורג / משואות יצחק)
מסוף מודיעין עילית / הורדה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
393
תחנה מרכזית אילת / רציפים
תמח''ת קומה 6 (ת.מרכזית תל אביב קומה 6 / הורדה)
לה גווארדיה (מחלף לה גווארדייה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן
119
מסוף אבי האסירים
מסוף כרמלית / הורדה
דרך השבעה (דרך השבעה / קפלן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
163
תחנה מרכזית קומה 6 (ת.מרכזית תל אביב קומה 6 / רציפים)
גולדה מאיר 23 (ת. מרכזית ראשל''צ)
דרך השבעה (דרך השבעה / קפלן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
201
יצחק אלחנן (יצחק אלחנן / הכובשים)
קניון עופר רחובות (ת. מרכזית רחובות / רציפים)
דרך השבעה (דרך השבעה / קפלן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
301
תחנה מרכזית קומה 6 (ת.מרכזית תל אביב קומה 6 / רציפים)
תחנה מרכזית אשקלון / הורדה
דרך השבעה (דרך השבעה / קפלן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
353
תחנה מרכזית קומה 6 (ת.מרכזית תל אביב קומה 6 / רציפים)
תחנה מרכזית באר שבע / הורדה
דרך השבעה (דרך השבעה / קפלן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
369
תחנה מרכזית קומה 6 (ת.מרכזית תל אביב קומה 6 / רציפים)
תחנה מרכזית באר שבע / הורדה
דרך השבעה (דרך השבעה / קפלן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
201
תל אביב יפו
רחובות
אזור - דרך השבעה / קפלן
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
310
תל אביב יפו
אשקלון
אזור - דרך השבעה / קפלן
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
112
השיטה 17 (השיטה / מגרשי טניס)
תחנה מרכזית חוף הכרמל / הורדה
דרך השבעה (דרך השבעה / קפלן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
205
המרכבה (מסוף קרית שרת)
קניון עופר רחובות (ת. מרכזית רחובות / רציפים)
דרך השבעה (דרך השבעה / קפלן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
226
תחנה מרכזית קומה 6 (ת.מרכזית תל אביב קומה 6 / רציפים)
מחנה תל נוף (4103)
דרך השבעה (דרך השבעה / קפלן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
393
תל אביב יפו
אילת
בית דגן - צומת בית דגן
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
433
תחנה מרכזית רשל''צ / רציפים
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
יציאה לכביש 412 (צומת בית דגן / כביש 44)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
16
ת. רכבת חדרה/רציפים
יקותיאל אדם (הפרדס / וולפברג)
הפלד (הפלד / המלאכה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
313
תחנה מרכזית אשדוד / רציפים
תחנה מרכזית רמלה / הורדה
כביש 44 / דרך חיים הרצוג 44
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן
19
מסוף אבי האסירים
מסוף כרמלית / הורדה
צ'לנוב 5 (צ'לנוב / הגדוד העברי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
3
שירה (מתנס / בית ספר החיטה)
הנרקיס (הנרקיס / הסביון)
נסיה (נסיה / התעשיין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
7
נסיה (נסיה / התעשיין)
יוסף טומי לפיד (יוסף טומי לפיד / דרך ההצלחה)
נסיה (נסיה / התעשיין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
8
האירוסים (האירוסים / פרג)
הרימונים 28 (הרימונים / האורנים)
נסיה (נסיה / התעשיין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
14
העלייה (תחנה תפעולית / ביטוח לאומי)
דרך אגודת ספורט מכבי (קניון מלחה / א''ס מכבי)
נסיה (נסיה / התעשיין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
17
אריה דולצ'ין 124 (אריה דולצ'ין / יעקב צור)
מרטין בובר (מסוף הר הצופים / מרטין בובר)
נסיה (נסיה / התעשיין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
220
שדרות רחבעם זאבי
נסיה (נסיה / התעשיין)
נסיה (נסיה / התעשיין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
181
תחנה מרכזית יבנה / רציפים
בנימין שמוטקין 45 (בנימין שמוטקין / טוליפמן)
בנימין שמוטקין 45 (בנימין שמוטקין / טוליפמן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
82א
בית הספר עמיאסף
בבא סאלי 3 (בבא סאלי / שדרות אריאל שרון)
אלי כהן 14 (אלי כהן / המוכתר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
59
ירושלים 14 (ירושלים / ביל''ו)
אנילביץ' 20 (אנילביץ / הרב משה איבגי)
כתריאל רפפורט 4 (כתריאל רפפורט / חיים הרצוג)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
21
תחנת רכבת קלה הר הרצל
מכללה להנדסה ירושלים
שלמה לוי (שלמה לוי / שער יפו)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
58
בנימין שמוטקין 13 (שמוטקין / פריימן)
נגבה 7 (נגבה / שדה נחום)
יעקב פריימן 9 (יעקב פריימן / בנימין שמוטקין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן
29
מסוף אבי האסירים
מגרש אימונים מיתחם וולפסון הפועל תל אביב (מסוף וולפסון)
הלוחמים (משרד הרישוי / הלוחמים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
20
אריה דולצ'ין 1 (דולצ'ין / קוליץ)
תחנת רכבת קלה הר הרצל
שדרות קוגל 7 (שדרות קוגל / הלוחמים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
432
ראשלצ
ירושלים
רמלה - תחנה מרכזית רמלה / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
94
שדרות הציונות (שדרות הציונות / העצמאות)
יהודה הלוי 34 (יהודה הלוי / הגדוד העברי)
שדרות הציונות (שדרות הציונות / העצמאות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
11
הסתת 19 (מרכז ביג / הסתת)
המלאכה 1 (בית אלמוג / המלאכה)
ירושלים 95 (ירושלים / נוה זאב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
15
חניון אגד
לובה אליאב (חניון אגד)
ירושלים 95 (ירושלים / נוה זאב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
81א
שדרות יעקב 28 (שדרות יעקב / הכלנית)
דוד אלעזר (דוד אלעזר / ישראל שמיד)
ירושלים 95 (ירושלים / נוה זאב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
221
תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית חוף הכרמל / הורדה
ירושלים 95 (ירושלים / נוה זאב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
162
שדרות החשמונאים (ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות)
שדרות רחבעם זאבי
שדרות החשמונאים (שדרות החשמונאים / לב העיר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
151
שושנה דמארי (שושנה דמארי / אהוד מנור)
שדרות רחבעם זאבי
גולדה מאיר (גולדה מאיר / משה דיין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
403
ת. רכבת הראשונים
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
ז'בוטינסקי (ז'בוטינסקי / אבא הלל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
82
בית הספר עמיאסף
עלייה (תיכון זינמן / עליה)
אנילביץ' 28 (אנילביץ' / החלוץ)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
326
שדרות רפאל סויסה 25 (רפאל סויסה / רחל המשוררת)
יוסף טומי לפיד (יוסף טומי לפיד / דרך ההצלחה)
ז'בוטינסקי 110 (מד''א / ז'בוטינסקי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
367
תחנה מרכזית רשל''צ / רציפים
תחנה מרכזית באר שבע / הורדה
הרצל 54 (הרצל / עין הקורא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
371
תחנה מרכזית רשל''צ / רציפים
תחנה מרכזית באר שבע / הורדה
הרצל 54 (הרצל / עין הקורא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
12
האומן (ברעם / האומן)
כניסה ראשית / הדסה עין כרם
עין הקורא 18 (עין הקורא / הרצל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
204
מסוף קניון הזהב
קניון עופר רחובות (ת. מרכזית רחובות / רציפים)
רוטשילד 59 (רוטשילד / התקווה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
6
היוזמה (איקאה / היוזמה)
יוסף טומי לפיד (יוסף טומי לפיד / דרך ההצלחה)
גולדה מאיר 11 (חי כיף / גולדה מאיר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
182
גיבורי החיל (גיבורי החיל / שדרות הציונות)
גולדה מאיר 23 (ת. מרכזית ראשל''צ)
דוד סחרוב 26 (דוד סחרוב / משה לוי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
284
תחנה מרכזית אשדוד / רציפים
גולדה מאיר 23 (ת. מרכזית ראשל''צ)
דוד סחרוב 26 (דוד סחרוב / משה לוי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
70
זלמן שז''ר 37 (זלמן שזר / חיל הים)
גולדה מאיר 28 (גולדה מאיר / הסחלב)
גולדה מאיר 28 (גולדה מאיר / הסחלב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
431
תחנה מרכזית רשל''צ / רציפים
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
שדרות נים (קניון ראשונים / שדרות נים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
447
יבנה
ירושלים
ראשלצ - ת. רכבת ראשונים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט