English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים לימן - רשימת קווים שעוברים בלימן
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
רכבת
רכבת
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
4
מעלה הברוש 53 (שכונה בדואית 1)
ז'בוטינסקי 55 (הרב קוק / ז'בוטינסקי)
הצדף / אלמוג
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
3
הר מירון (הר מירון/החלוץ)
אירית (קניון נהריה)
יהודה המכבי (יהודה המכבי / יוחנן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
271
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / הורדה)
יהודה המכבי (יהודה המכבי / יוחנן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
272
החלוץ 64 (החלוץ / מבצע קדש)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
דוד בן גאון 18 (הגן הבוטני זואולוגי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
64
מועדון פיס
תחנה מרכזית צפת / הורדה
החלוץ 52 (החלוץ / יהודה המכבי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
61
החלוץ 4 (החלוץ / מבצע חירם)
ההגנה 2 (ההגנה / הרצל)
החלוץ 24 (החלוץ / יהודה המכבי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
5
תחנה מרכזית צפת / רציפים
אור הגנוז מרכז
הרצל 4 (הרצל / חניתה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
471
שדרות ההסתדרות (קניון לב המפרץ / ההסתדרות)
אשכר (אשכר / שניר)
וייצמן 2 (וייצמן / סילבר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
281
מסעף סאסא (89)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
שדרות הנשיא בן צבי (שד. הנשיא בן צבי / דרך הזיתים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
909
תל אביב
נהריה
נהריה - צומת נהריה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
909
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / הורדה)
שדרות הגעתון 4 (צומת נהריה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
148
דרך האתרוג (בר יוחאי)
מזכירות
ביה''ס יסודי
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
798
שדרות המגינים 107 (בית חולים איטלקי / המגינים)
שוק פייסל
שוק פייסל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
60
הרצל 50 (ת. רכבת עכו / הרצל)
לוחמי הגיטאות / מרכז
לוחמי הגיטאות / מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
282
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
אבו סנאן חיילים משוחררים ב
אבו סנאן 105 / 103 (105)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
35
כלנית 19 (כלנית / איריס)
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
צ.ג'ת ינוח
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
2
מצדה 8 (מצדה / חרמון)
קהילת יהדות צרפת 25 (דולב / קהילת יהדות צרפת)
עוזי חיטמן 3 (עוזי חיטמן / אהוד מנור)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
2א
שלום הגליל (שלום הגליל / בן עמי)
דרך המכללה (המכללה האקדמית גליל מערבי / דרך המכללה)
עוזי חיטמן 8 (עוזי חיטמן / סשה ארגוב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
251
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
ספי ריבלין (חיים משה שפירא / אהובה עוזרי)
ספי ריבלין (חיים משה שפירא / אהובה עוזרי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
284
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
אל תיג'ארה (גאיה סנטר)
אל תיג'ארה (מפעל בטון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
564
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
אל תיג'ארה (בי''ס תיכון)
אל תיג'ארה (מפעל בטון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
353
תופיק זיאד (מרכז מסחרי ביג)
דרך המכללה (המכללה האקדמית גליל מערבי / דרך המכללה)
דרך המכללה (המכללה האקדמית גליל מערבי / דרך המכללה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
252
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
אריה דושניצקי (אריה דושניצקי / חיים ברלב)
יהודה בורלא (בורלא / אחד העם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
68
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
דייר חנא ו' / כביש ראשי
אריה דושניצקי (אריה דושניצקי / חיים ברלב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
95
בית ספר מאר אליאס
העיר העתיקה
אריה דושניצקי (אריה דושניצקי / חיים ברלב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
109
שעב / כניסה
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
אריה דושניצקי (אריה דושניצקי / חיים ברלב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
143
תופיק זיאד 91 (חניון שפרעם)
העיר העתיקה
אריה דושניצקי (אריה דושניצקי / חיים ברלב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
261
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
אריה דושניצקי (אריה דושניצקי / חיים ברלב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
263
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
אריה דושניצקי (אריה דושניצקי / חיים ברלב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
302
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
אל שאגור (בריאות השן)
אריה דושניצקי (אריה דושניצקי / חיים ברלב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
311
1001 139 (בנק מרכנתיל)
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
אריה דושניצקי (אריה דושניצקי / חיים ברלב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
361
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית צפת / הורדה
אריה דושניצקי (אריה דושניצקי / חיים ברלב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
261
כרמיאל
חיפה
עכו - מסעף מוסד אחווה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
263
עכו
כרמיאל
עכו - מסעף מוסד אחווה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
151
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
אום אלשתוייה
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
215
מרכזית המפרץ / שדרות ההסתדרות
שדרות נשיאי ישראל (שדרות נשיאי ישראל / אביב)
מסעף גדידה מכר (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
262
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
מסעף גדידה מכר (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
380
כלא צלמון
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
מסעף גדידה מכר (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
24
אברהם שטרן 1 (היכל הספורט מלחה / אברהם שטרן)
תחנת רכבת קלה הר הרצל
יוסף לוי 37 (יוסף לוי / חרושת)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
157
יוסף לוי 37 (יוסף לוי / חרושת)
בנק מרכנתיל
יוסף לוי 37 (יוסף לוי / חרושת)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
11
הסתת 19 (מרכז ביג / הסתת)
המלאכה 1 (בית אלמוג / המלאכה)
שדרות ח''ן (שדרות חן / הנס מולר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
13
האומן (האומן / ברעם)
ישעיהו 28 (כיכר השבת / ישעיהו)
שדרות ח''ן (שדרות חן / הנס מולר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
14
העלייה (תחנה תפעולית / ביטוח לאומי)
דרך אגודת ספורט מכבי (קניון מלחה / א''ס מכבי)
שדרות ח''ן (שדרות חן / הנס מולר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
84
ברל 16 (ברל / מנדלי מוכר ספרים)
החשמל 8 (החשמל / הגיבורים)
שדרות ח''ן (שדרות חן / הנס מולר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
84א
בית ספר אורט ביאליק
גיורא 23 (יוספטל / מימון)
שדרות ח''ן (שדרות חן / הנס מולר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
85
החשמל 8 (החשמל / הגיבורים)
שדרות טרומפלדור 10 (טרומפלדור / התיכון)
שדרות ח''ן 14 (שדרות חן / בורלא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
3
שכונה מערבית
אלמקאזח
רפא''ל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
8
האירוסים (האירוסים / פרג)
הרימונים 28 (הרימונים / האורנים)
רפא''ל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
12
האומן (ברעם / האומן)
כניסה ראשית / הדסה עין כרם
רפא''ל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
23
תחנת רכבת קלה הר הרצל
ד''ר רינגלבלום (בית ספר פולינסקי / ד''ר רינגלבלום)
רפא''ל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
137
אוניברסיטה / רב תכליתי
מרכזית הקריות
רפא''ל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
210
דרך בגין (דרך בגין / יקינטון)
דוכיפת (דוכיפת / שלדג)
אילנות
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
1
תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים עירוני
מרכזית הקריות
מרכזית הקריות
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
4
ת. מרכזית טבריה/רציפים (411)
בר כוכבא 3 (אצטדיון עירוני)
מרכזית הקריות
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
15
חניון אגד
לובה אליאב (חניון אגד)
מרכז קריות איסוף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
22
מרכז קריות איסוף
הרב מינץ 5 (מינץ / הרצוג)
מרכז קריות איסוף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
22א
מרכז קריות איסוף
הרב מינץ 5 (מינץ / הרצוג)
מרכז קריות איסוף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
52
הרב אברהם דוד רוזנטל (רוזנטל / כנפי נשרים)
תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת
מרכז קריות איסוף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
145
ת. רכבת קרית אריה
מגרש אימונים מיתחם וולפסון הפועל תל אביב (מסוף וולפסון)
מרכז קריות איסוף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט