English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים תל עדשים - רשימת קווים שעוברים בתל עדשים
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
נסיעות ותיירות נצרת
720
תופיק זיאד (מרכז מסחרי ביג)
אלקאסמי (בי''ס אבן ח'לדון / אלקאסמי)
מסעף תל עדשים (60)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
750
פאולוס השישי (פאולוס השישי / 6177)
קובאא אלדאארי א
מסעף תל עדשים (60)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
827
נצרת עילית
תל אביב יפו
תל עדשים - מסעף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
833
דליה 15 (דליה / כליל החורש)
ת. רכבת תל אביב סבידור / חנה וסע
מכללת עמק יזרעאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
955
חניון אגד / העבודה
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
מכללת עמק יזרעאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
955
נצרת עילית
ירושלים
מועצה אזורית עמק יזרעאל - מכללת עמק יזרעאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
50
שדרות דוד רוז (טכניון / מעונות העמים)
הקידמה 6 (הקידמה / העוצמה)
ת. רכבת עפולה / איסוף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
834
צומת אשדות יעקב אחוד (90)
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
שדרות יצחק רבין (יצחק רבין / דוד אלעזר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
840
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
שדרות יצחק רבין (יצחק רבין / דוד אלעזר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
959
תחנה מרכזית טבריה/רציפים (411)
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
שדרות יצחק רבין (יצחק רבין / דוד אלעזר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
834
אשדות יעקב אחוד
תל אביב יפו
עפולה - יצחק רבין / דוד אלעזר
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
821
רעננה
עפולה
עפולה - דרך גולני / דוד אלעזר
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
821
מסוף רעננה / רציפים
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
דרך גולני (דרך גולני / דוד אלעזר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
19
קיבוץ רשפים
ת. רכבת בית שאן / הורדה
שדרות יצחק רבין (פארק העמק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
247
מסוף אום אל פחם
יוסף ברזילאי 4 (מרכז מסחרי / יוסף ברזילי)
שדרות יצחק רבין (פארק העמק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
56
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
הגיא (קרית חינוך / הגיא)
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
156
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
דרך המסילה (ת. רכבת בנימינה)
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
302
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
825
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
869
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
870
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
953
תחנה מרכזית ירושלים קומה 3 / רציפים
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
246
מסוף אום אל פחם
שפרינצק 8 (ת.מרכזית עפולה / שפרינצק)
שפרינצק 8 (ת.מרכזית עפולה / שפרינצק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
426
הגיא 7 (קרית החינוך)
אזור תעשיה שגיא 2000 3
אזור תעשיה שגיא 2000 3
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
248
ערערה / כניסה 6524
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
מסעף מגידו עתיקות (66)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
296
מסוף אום אל פחם
אוניברסיטה / רב תכליתי
מסעף מגידו עתיקות (66)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
62
מסוף אום אל פחם
תחנה לבריאות משפחה
צומת מגידו (66)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
190
יער אודם (מרכז ביג / יער אודם)
אריה שנקר (האיצטדיון)
מסעף שדה יעקב (722)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
117
ת. רכבת כפר יהושע / איסוף
הגיא 7 (קרית החינוך)
ת. רכבת כפר יהושע / איסוף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
184
ת. רכבת כפר יהושע / איסוף
קופת חולים
ת. רכבת כפר יהושע / איסוף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
185
ת. רכבת כפר יהושע / איסוף
בית ספר מגידו / 6953 (6953)
ת. רכבת כפר יהושע / איסוף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
181
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
דרך העמק (דרך העמק / משעול התל)
דרך העמק (דרך העמק / נתיב הנוטרים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
2
שדרות בית שמאי / שדרות בית הלל
אבני נזר 44 (מרכז קסם / אבני נזר)
אל ירמוכ (אלד'הר / אלבח'ארי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
18
מסוף קניון ג'י / רציפים
הגיא 7 (קרית החינוך)
היסמין 44 (היסמין / הכלניות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
95א
בי''ס הדסים
התמר (התמר / התאנה)
היסמין 44 (היסמין / הכלניות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
97
בי''ס הדסים
התמר (התמר / התאנה)
היסמין 44 (היסמין / הכלניות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
97א
בי''ס הדסים
התמר (התמר / התאנה)
היסמין 44 (היסמין / הכלניות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
95
לילך 6 (בית ספר אורנים / לילך)
התבור 43 (התבור / סיני)
לילך 6 (בית ספר אורנים / לילך)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
96
בית ספר ארזים
התבור 43 (התבור / סיני)
לילך 6 (בית ספר אורנים / לילך)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
99
לילך 6 (בית ספר אורנים / לילך)
ירדן (ירדן / המיצר)
לילך 6 (בית ספר אורנים / לילך)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
4
יביע אומר (יביע אומר / שבט הלוי)
חושן משפט / אזור תעשייה ערבה
שרפה (עין אל שעארה / שרפה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
180
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
הגיא (קרית חינוך / הגיא)
צומת יקנעם המושבה (70)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
188
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
הגיא (קרית חינוך / הגיא)
צומת יקנעם המושבה (70)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
16
מסוף קניון ג'י / רציפים
הגיא 7 (קרית החינוך)
הגיבורים 21 (כיכר הגיבורים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
298
מכללת בית ברל
א קודס (א קודס / אל מדינה)
א קודס (א קודס / אל ח'נדק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
299
מסוף אום אל פחם
תמח''ת קומה 6 (ת.מרכזית תל אביב קומה 6 / הורדה)
א קודס (א קודס / אל ח'נדק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
157
התמר (התמר / התאנה)
דרך המסילה (ת. רכבת בנימינה)
צ.יקנעם / מושבה (70)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
3
אור לציון אבא שאול (אבא שאול / אדמורי ויזניץ)
הרב קעניג 7 (בית הכנסת עטרת הנחל / הרב קעניג)
אל מדינה (אל מדינה / א שאפעי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
25א
דרך ואדי אלנסור
אל מנסה (עין אבראהים ג)
אל מדינה (אל מדינה / א שאפעי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
25
הנופר / האלמוגן
הדסים רציפים
אל מדינה (כיכר אלשהיד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
39
מסוף אום אל פחם
מועויאה / מרכז
אל מנסה (עין איברהים / כניסה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
6
אדמורי ויז'ניץ (אדמורי ויזניץ / אבא שאול)
קדושת לוי 118 (קדושת לוי / ברוק)
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
38
מסוף אום אל פחם
אל עריאן / מסגד
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
44
מסוף אום אל פחם
אחמד אבו עסבה (קופ''ח כללית)
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
45
פינסקר (ת. מרכזית נתניה / רציפים)
ההרחבה (ההרחבה / הותיקים)
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
46
מסוף אום אל פחם
ת. רכבת חדרה
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
133
קדושת לוי 16 (קדושת לוי / שלום רב)
שדרות בית שמאי / שדרות בית הלל
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
241
קדושת לוי 16 (קדושת לוי / שלום רב)
שיבת ציון (שיבת ציון / טללים)
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
391
מסוף אום אל פחם
היצירה 22 (היצירה / האופן)
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
25
בריכה
קידמה (קידמה / החלומות)
חיננית
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
26
תחנה מרכזית חדרה / רציפים
בריכה
חיננית
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
48
אל עריאן / מסגד
דרך המסילה 81 (ת. רכבת בנימינה)
אל עריאן / מסגד
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
49
אל עריאן / מסגד
השלום (בית חולים הלל יפה)
אל עריאן / מסגד
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
18
אצ''ל (ת. מרכזית רמלה)
שדרות החשמונאים (שדרות החשמונאים / לב העיר)
ואדי אל קצב
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט