English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים נטועה - רשימת קווים שעוברים בנטועה
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
רכבת
רכבת
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
294
מסעף מעלות צפון 89
אוניברסיטה / רב תכליתי
מאר אליאס (מאר אליאס / אל מרג')
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
39
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
אשכר (בית ספר כפר ורדים)
ההגנה 36 (ההגנה / השומר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
41
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
ז'בוטינסקי 55 (הרב קוק / ז'בוטינסקי)
ההגנה 36 (ההגנה / השומר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
35
כלנית 19 (כלנית / איריס)
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
מעלה הבנים 26 (מעלה הבנים / הרב משאש)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
54
דרך הגליל 18 (תחנה מרכזית ראש פינה)
מזכירות
864 / 8655
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
313
יאנוח ג'ת / מגרש כדורגל (8545)
אל תיג'ארה (מסעף גוליס / מרכז מזון ירכא)
אשכר (בית ספר כפר ורדים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
55
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
כיכר גיתה
כיכר גיתה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
64
מועדון פיס
תחנה מרכזית צפת / הורדה
מועדון פיס
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
147
אזה''ת ג'יש
ת. רכבת כרמיאל
מסעף ספסופה (89)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
58
ת. רכבת כרמיאל / רציפים
סולטאן אל אטרש (אבו סנאן סולטאן באשא ו)
צ.כישור (854)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
361
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית צפת / הורדה
ראמה א' / כניסה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
93
בית ספר מאר אליאס
ראמה ה / יציאה
צ.ראמה מערב (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
295
ראמה ו / כניסה
אוניברסיטה / רב תכליתי
צ.ראמה מערב (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
380
כלא צלמון
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
צ.ראמה מערב (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
503
חיפה
קצרין
שזור - מסעף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
503
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
דליות (קניון לב קצרין)
מסעף שזור (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
148
דרך האתרוג (בר יוחאי)
מזכירות
מסעף אור הגנוז (89)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
500
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צומת מעלה כמון / כביש 85 (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
215
מרכזית המפרץ / שדרות ההסתדרות
שדרות נשיאי ישראל (שדרות נשיאי ישראל / אביב)
מסוף אגד ביג כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
302
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
אל שאגור (בריאות השן)
אל ג'בל (מועצה מקומית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
980
חזון אי''ש (בית הקברות / חזון אי''ש)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
צומת ראמה (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
990
תחנה מרכזית צפת / רציפים
דרך הרב משקובסקי 4 (בית ספר בית יעקב / הרב משקובסקי)
צומת כרמיאל (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
57
ת. רכבת כרמיאל / רציפים
אל קודס (כיכר אלמעסרה)
ת. רכבת כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
261
כרמיאל
חיפה
כרמיאל - ת. רכבת כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
261
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
ת. רכבת כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
262
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
ת. רכבת כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
263
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
ת. רכבת כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
263
עכו
כרמיאל
כרמיאל - ת. רכבת כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
978
תחנה מרכזית כרמיאל / רציפים
חזון אי''ש 90 (בית הקברות / חזון אי''ש)
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
19
אולם ספורט / שכנות חיילים אלח'רוב
אלנרג'ס (צפון מזרח ירכא)
אלנרג'ס (צפון מזרח ירכא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
139
ירוק (תרדיון / ביטוח לאומי)
הגפן (הברוש / הרימון)
צומת כרמיאל מערב
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
20
תחנה מרכזית צפת / רציפים
מחנה מישר
אלשארע אשמאלי (מועצה מקומית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
284
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
אל תיג'ארה (גאיה סנטר)
אלשארע אשמאלי (מועצה מקומית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
312
אלשארע אשמאלי (מועצה מקומית)
ת. רכבת אחיהוד / הורדה
אלשארע אשמאלי (מועצה מקומית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
305
בית העם
שדרת החרוב 10 (בר לב 2)
שכונת חיילים אלח'רוב / אמצע
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
47
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
אל תיג'ארה (מכללת מזרח התיכון)
אבו סנאן חיילים משוחררים ג
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
282
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
אבו סנאן חיילים משוחררים ב
אבו סנאן חיילים משוחררים ג
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
61
החלוץ 4 (החלוץ / מבצע חירם)
ההגנה 2 (ההגנה / הרצל)
אבו סנאן חיילים משוחררים ב
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
564
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
אל תיג'ארה (בי''ס תיכון)
אל תיג'ארה (בי''ס תיכון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
48
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
ת. רכבת אחיהוד / הורדה
עמקה ד
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
109
שעב / כניסה
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
תחנה לבריאות המשפחה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
68
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
דייר חנא ו' / כביש ראשי
מזרקה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
240
שעב / כביש ראשי
מכללת עמק יזרעאל
שעב / כביש ראשי
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
293
שעב / כביש ראשי
אוניברסיטה / רב תכליתי
שעב / כביש ראשי
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
297
שעב / כביש ראשי
אוניברסיטה / רב תכליתי
שעב / כביש ראשי
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
169
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
דייר חנא ו' / כביש ראשי
אלגליל (הגליל י' / יאסר ערפאת)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
296
אלגליל (מכללת סח'נין / משרד הרישוי)
אל קודס (אל קודס / בנק הפועלים)
אלגליל (הגליל י' / יאסר ערפאת)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
343
ת. רכבת אחיהוד / רציפים
חניון נוף הגליל
מסעף בר לב (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
95
בית ספר מאר אליאס
העיר העתיקה
1001 139 (בנק מרכנתיל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
311
1001 139 (בנק מרכנתיל)
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
1001 139 (בנק מרכנתיל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
143
תופיק זיאד 91 (חניון שפרעם)
העיר העתיקה
70 / 85 (צומת אחיהוד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
307
אל קודס (ביר אלטירה כניסה)
כאבול ו' / יציאה
מועצה חדשה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
94
בית ספר מאר אליאס
בית מרקחת
בית מרקחת השלום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
157
יוסף לוי 37 (יוסף לוי / חרושת)
בנק מרכנתיל
בית מרקחת השלום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
255
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
בית מרקחת
בית מרקחת השלום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
298
כאבול כניסה
אוניברסיטה / רב תכליתי
בית מרקחת השלום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט