English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים תלם - רשימת קווים שעוברים בתלם
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
אגד תעבורה
57
יסמין 5 (יסמין / שבי ציון)
הבושם 14 (שכונה י''א א)
כרכום (תלם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
257
שדרות כלב בן יפונה (שד. כלב בן יפונה / דוד המלך)
תחנה מרכזית קרית גת / הורדה
כרכום (תלם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
254
שדרות כלב בן יפונה (שד. כלב בן יפונה / דוד המלך)
יהושע חנקין (ת.מרכזית באר שבע / הורדה)
סובה מרכז אדוריים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
256
שדרות כלב בן יפונה (שד. כלב בן יפונה / דוד המלך)
תחנה מרכזית קרית גת / הורדה
סובה מרכז אדוריים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
440
תחנה מרכזית ירושלים קומה 3 / רציפים
יהושע חנקין (ת.מרכזית באר שבע / הורדה)
סובה מרכז אדוריים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
260
יפו 199 (ת. מרכזית ירושלים / יפו)
בית רומנו
דרך האבות (דרך האבות / דרך שורק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
262
יפו 199 (ת. מרכזית ירושלים / יפו)
עותניאל / יציאה
דרך האבות (דרך האבות / דרך שורק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
382
תחנה מרכזית ירושלים קומה 3 / רציפים
יהושע בן נון (מרכז מסחרי / יהושע בן נון)
דרך האבות (דרך האבות / דרך שורק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
381
תחנה מרכזית ירושלים קומה 3 / רציפים
בית רומנו
בית רומנו
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
383
בית רומנו
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
בית רומנו
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
56
נגוהות / מרכז
תחנה מרכזית קרית גת / הורדה
נגוהות / מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
201
מערת המכפלה
שדרות שז''ר (שדרות שז''ר / בנייני האומה)
מערת המכפלה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
50
שדרות כלב בן יפונה (שד. כלב בן יפונה / דוד המלך)
אזור תעשייה מיתרים
הרצי''ה קוק (הרצי''ה קוק / הרא''ם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
52
שדרות כלב בן יפונה (שד. כלב בן יפונה / דוד המלך)
דרך בית יתיר (בית יתיר / מרכז)
הרצי''ה קוק (הרצי''ה קוק / הרא''ם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
59
יציאה לכביש 1 (מחלף חמד)
יציאה למחלף חמד (מחלף חמד)
הרצי''ה קוק (הרצי''ה קוק / הרא''ם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
380
תחנה מרכזית ירושלים קומה 3 / רציפים
יהושע בן נון (מרכז מסחרי / יהושע בן נון)
הרצי''ה קוק (הרצי''ה קוק / הרא''ם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
384
תחנה מרכזית ירושלים קומה 3 / רציפים
יהושע בן נון (מרכז מסחרי / יהושע בן נון)
הרצי''ה קוק (הרצי''ה קוק / הרא''ם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
35
קיבוץ רגבים
דרך המסילה 55 (דרך המסילה / ששת הימים)
מזכירות
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
62
תחנת רכבת קרית גת / כניסה
ת''ת עצמונה / שומריה
צ.שקף (358)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
164
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
אמציה / מרכז
צ.שקף (358)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
64
תחנת רכבת קרית גת / כניסה
כיסופים 14 (בני דקלים / מרכז)
כיכר בני דקלים לצפון 3415
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
132
קדושת לוי 16 (קדושת לוי / שלום רב)
שדרות מלכי ישראל 19 (שד. מלכי ישראל / רחבת גדעון בן יואש)
צומת עציונה (375)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
455
מסוף בני ברית
הר''ן 1 (הר''ן / קדושת לוי)
צומת עציונה (375)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
66
תחנת רכבת קרית גת / כניסה
בא''פ לכיש
בא''פ לכיש
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
בית שמש אקספרס
323
בן איש חי (בן איש חי ז)
שדרות גת 135 (שדרות גת / הציפורן)
מסעף נחושה (38)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
בית שמש אקספרס
324
ת. רכבת בית שמש
תחנת רכבת קרית גת / כניסה
מסעף נחושה (38)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
459
יצחק שדה (יצחק שדה / האצל)
ת. רכבת בית שמש
מסעף נחושה (38)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
בית שמש אקספרס
23
שדרות האמוראים (שדרות האמוראים / זכריה הנביא)
אליהו הנביא (אליהו הנביא / הרב שלמה זלמן אויערבך)
קליין (קליין / יונתן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
בית שמש אקספרס
23א
שדרות האמוראים (שדרות האמוראים / זכריה הנביא)
אליהו הנביא (אליהו הנביא / הרב שלמה זלמן אויערבך)
קליין (קליין / יונתן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
בית שמש אקספרס
21
דבורה הנביאה 35 (דבורה הנביאה / אליהו הנביא)
תלמוד בבלי (זכריה הנביא / אליהו הנביא)
מרים הנביאה 29 (מרים הנביאה / יוכבד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
בית שמש אקספרס
690
שדרות האמוראים (שדרות האמוראים / זכריה הנביא)
קניון איילון
ישעיהו הנביא (ישעיהו הנביא / אליהו הנביא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
875
משך חכמה 1 (משך חוכמה ב)
שדרות האמוראים (שדרות האמוראים / רבינא)
ישעיהו הנביא (ישעיהו הנביא / אליהו הנביא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
885
גן הדסים/שדרות בית הלל
שדרות האמוראים (שדרות האמוראים / רבינא)
ישעיהו הנביא (ישעיהו הנביא / אליהו הנביא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
895
אבי עזרי 9 (אבי עזרי א)
שדרות האמוראים (שדרות האמוראים / רבינא)
ישעיהו הנביא (ישעיהו הנביא / אליהו הנביא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
600
היכל המשפט (היכל המשפט / אבא אבן)
שדרות האמוראים (שדרות האמוראים / תלמוד ירושלמי)
שדרות נהר הירקון (שדרות נהר הירקון / הרב קוק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
בית שמש אקספרס
691
שדרות האמוראים (שדרות האמוראים / זכריה הנביא)
קניון איילון
יונה בן אמיתי (יונה בן אמיתי / ישעיהו הנביא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
31
שקד (לוזית מרכז ב)
מלבר (מלבר ג)
צ.ליאון שריגים (38)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
445
מסוף הרכבת / איסוף
ת.רכבת נתיבות / רציפים
שדרות נהר הירקון (שדרות נהר הירקון / אליהו הנביא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
485
מסוף הרכבת / איסוף
דרך הנביאים 11 (מגדל המים)
שדרות נהר הירקון (שדרות נהר הירקון / אליהו הנביא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
בית שמש אקספרס
2
תלמוד בבלי (זכריה הנביא / שדרות האמוראים)
מסוף הרכבת / הורדה
שדרות האמוראים (שדרות האמוראים / תלמוד בבלי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
בית שמש אקספרס
6
בן איש חי 18 (בן איש חי / יוסף קארו)
תלמוד בבלי (זכריה הנביא / אליהו הנביא)
שדרות האמוראים (שדרות האמוראים / תלמוד בבלי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
616
תחנה תפעולית חניון 4 / 9
שדרות האמוראים (שדרות האמוראים / תלמוד ירושלמי)
שדרות האמוראים (שדרות האמוראים / תלמוד בבלי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
בית שמש אקספרס
695
שדרות האמוראים (שדרות האמוראים / זכריה הנביא)
דבורה הנביאה 128 (מסוף עתידים)
שדרות האמוראים (שדרות האמוראים / תלמוד בבלי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
482
דרך הנביאים 4 (מגדל המים)
קדושת לוי 9 (קדושת לוי / אוהל שרה)
צומת האלה (38)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
33
שדרות יצחק רבין 2 (יצחק רבין / נחל צלמון)
דם המכבים (עירייה)
צומת עזקה (38)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
259
כרמל / יציאה
אליעזר וצילה מרגולין (אליעזר וצילה מרגולין / גוזלן)
תמר (מזכירות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
252
הר עמשא מרכז
יהושע חנקין (ת.מרכזית באר שבע / הורדה)
תמר (מזכירות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
63
תחנת רכבת קרית גת / כניסה
שקד (לוזית מרכז ב)
מסעף בית ניר (353)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
25
תחנה מרכזית ערד / רציפים
כרמל / יציאה
317 (317)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
250
כרמל / יציאה
יהושע חנקין (ת.מרכזית באר שבע / הורדה)
מצפה עשהאל 317
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
41
מגרש ספורט
ת. רכבת מלאכי יואב / הורדה
מגרש ספורט
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
57
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
מחנה שומריה (שפיפון)
מסעף שומריה (3257)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
253
הגבעה ('טנא עומרים א)
יהושע חנקין (ת.מרכזית באר שבע / הורדה)
תומר (טנא עומרים / יציאה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
26
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
אשכולות / מזכירות
אשכולות / מזכירות
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט