English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים מסעדה - רשימת קווים שעוברים במסעדה
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
גולן
58
גשר הידידות / כניסה
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
מועצה (98)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
97
מכללת אוהלו
גשר הידידות / יציאה
מועצה (98)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
258
צ.מסעדה (98)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
מועצה (98)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
558
כביש 989 / כביש 98 (98)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
מועצה (98)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
14
מועצה (98)
מכללת אוהלו
מועצה (98)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
87
גשר הידידות / כניסה
מכללת אוהלו
מועצה (98)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
95
אל רום
המסגר 22 (המסגר / הזגג)
אל רום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
36
קרית שמונה
קיבוץ שניר
קיבוץ שניר - שניר / מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
54
דליות (קניון לב קצרין)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
מחנה אל פורן (959)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
59
דליות (קניון לב קצרין)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
מחנה אל פורן (959)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
13
בית ספר נופי גולן / סלעית
קלע אלון
צ.האמיר (959)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
86
קלע אלון
בית ספר נופי גולן / סלעית
צומת האמיר (978)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
235
צומת גמא
דן
דן - דן / מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
30
תל חי
כפר סאלד
כפר סאלד - כפר סאלד / מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
30
בנימין מזר (מסוף הר הצופים / בנימין מזר)
המרגלית (מסוף גילה / המרגלית)
כפר סאלד / מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
35
תל חי
שאר ישוב
שאר ישוב - טל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
32
יציאת אירופה תש''ז 19 (יציאת אירופה / זורס)
דרך צרפת 91 (דרך צרפת / יצחק נדב)
מעלה הגבעה (להבות הבשן / מרכז)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
32
תל חי
גונן
להבות הבשן - להבות הבשן / מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
179
מזכירות
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
מסעף כפר בלום צפון 9779
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
34
תל חי
מלכיה
כפר בלום - מסעף כפר בלום / 9778
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
20/א20
קרית שמונה - תחנה מרכזית קש / רציפים
קרית שמונה - תחנה מרכזית קש / הורדה
כפר יובל - יובל 4
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
11
הסתת 19 (מרכז ביג / הסתת)
המלאכה 1 (בית אלמוג / המלאכה)
נקרות 7 (נקרות / לוטם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
12
האומן (ברעם / האומן)
כניסה ראשית / הדסה עין כרם
נקרות 7 (נקרות / לוטם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
4/א4
קרית שמונה - תחנה מרכזית קש / רציפים
קרית שמונה - תחנה מרכזית קש / הורדה
קרית שמונה - מנחם בגין / עירית
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
80
קרית שמונה
תל חי
קרית שמונה - מנחם בגין / עירית
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
24
קרית שמונה
מנרה
תל חי - מכללת תל חי קמפוס מזרחי
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
3/א3
קרית שמונה - תחנה מרכזית קש / רציפים
קרית שמונה - תחנה מרכזית קש / הורדה
קרית שמונה - הירדן / קרן היסוד
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
5
מכללה להנדסה ירושלים
מסוף חומת שמואל
יעקב מלול 1 (יעקוב מלול / הלבנון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
111
בני יהודה / מתנ''ס
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
451
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
300 3 (יפיע ד' / יציאה)
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
500
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
505
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
511
תחנה מרכזית צפת / רציפים
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
541
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
542
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
800
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
840
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
845
הרב ש''י זווין (הרב ש''י זווין / הרב וינוגרד)
שדרות גולדה מאיר (שדרות גולדה מאיר / יצחק מירסקי)
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
963
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
800
תל אביב
קרית שמונה
קרית שמונה - תחנה מרכזית קש / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
54
דרך הגליל 18 (תחנה מרכזית ראש פינה)
מזכירות
התעשייה (אזור התעשייה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט