English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים עראמשה - רשימת קווים שעוברים בעראמשה
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
רכבת
רכבת
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
281
מסעף סאסא (89)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
מסעף מעליא (89)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
471
שדרות ההסתדרות (קניון לב המפרץ / ההסתדרות)
אשכר (אשכר / שניר)
מסעף מעליא (89)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
2
מצדה 8 (מצדה / חרמון)
קהילת יהדות צרפת 25 (דולב / קהילת יהדות צרפת)
קהילת יהדות צרפת 52 (כיכר יהדות צרפת)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
4
מעלה הברוש 53 (שכונה בדואית 1)
ז'בוטינסקי 55 (הרב קוק / ז'בוטינסקי)
צומת מעונה (89)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
35
כלנית 19 (כלנית / איריס)
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
ניו יורק (קניון תרשיחא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
48
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
ת. רכבת אחיהוד / הורדה
צומת כברי (70)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
148
דרך האתרוג (בר יוחאי)
מזכירות
שכונת בדראן
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
305
בית העם
שדרת החרוב 10 (בר לב 2)
שכונת חיילים אלח'רוב / כיכר
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
64
מועדון פיס
תחנה מרכזית צפת / הורדה
אלשארע אשמאלי (מועדון אנוש)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
284
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
אל תיג'ארה (גאיה סנטר)
אלשארע אשמאלי (מועדון אנוש)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
282
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
אבו סנאן חיילים משוחררים ב
אבו סנאן חיילים משוחררים ג
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
16
ביג נהריה
שדרות ששת הימים (שדרות ששת הימים / כליל הכורש)
שדרות ששת הימים (שדרות ששת הימים / כליל הכורש)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
18
שדרות ששת הימים (שדרות ששת הימים / כליל הכורש)
ביג נהריה
שדרות ששת הימים (שדרות ששת הימים / כליל הכורש)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
61
החלוץ 4 (החלוץ / מבצע חירם)
ההגנה 2 (ההגנה / הרצל)
אבו סנאן חיילים משוחררים ב
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
3
הר מירון (הר מירון/החלוץ)
אירית (קניון נהריה)
יהודה המכבי (יהודה המכבי / יוחנן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
271
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / הורדה)
יהודה המכבי (יהודה המכבי / יוחנן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
272
החלוץ 64 (החלוץ / מבצע קדש)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
החלוץ 24 (החלוץ / יהודה המכבי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
564
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
אל תיג'ארה (בי''ס תיכון)
אל תיג'ארה (בי''ס תיכון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
99
הרב אריה לוין 13 (אריה לוין / חב"ד)
ההגנה (ההגנה / דוד בן גאון)
הזמיר (הזמיר / נחליאלי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
302
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
אל שאגור (בריאות השן)
אל ביארה 4
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
5
תחנה מרכזית צפת / רציפים
אור הגנוז מרכז
הרצל 4 (הרצל / חניתה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
30
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
נס עמים / מרכז
גדוד 21 (צומת נהריה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
909
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / הורדה)
שדרות הגעתון 4 (צומת נהריה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
909
תל אביב
נהריה
נהריה - צומת נהריה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
798
שדרות המגינים 107 (בית חולים איטלקי / המגינים)
שוק פייסל
שוק פייסל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
261
כרמיאל
חיפה
מגד אל כרום - מוסך
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
263
עכו
כרמיאל
מגד אל כרום - מוסך
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
261
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
מוסך
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
263
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
מוסך
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
361
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית צפת / הורדה
מוסך
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
215
מרכזית המפרץ / שדרות ההסתדרות
שדרות נשיאי ישראל (שדרות נשיאי ישראל / אביב)
צומת מג'ד אל כרום מערב (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
262
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
צומת מג'ד אל כרום מערב (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
380
כלא צלמון
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
צומת מג'ד אל כרום מערב (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
95
בית ספר מאר אליאס
העיר העתיקה
1001 139 (בנק מרכנתיל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
311
1001 139 (בנק מרכנתיל)
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
1001 139 (בנק מרכנתיל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
500
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
ת. רכבת כרמיאל / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
503
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
דליות (קניון לב קצרין)
ת. רכבת כרמיאל / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
60
הרצל 50 (ת. רכבת עכו / הרצל)
לוחמי הגיטאות / מרכז
לוחמי הגיטאות / מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
68
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
דייר חנא ו' / כביש ראשי
70 / 85 (צומת אחיהוד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
109
שעב / כניסה
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
70 / 85 (צומת אחיהוד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
143
תופיק זיאד 91 (חניון שפרעם)
העיר העתיקה
70 / 85 (צומת אחיהוד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
2א
שלום הגליל (שלום הגליל / בן עמי)
דרך המכללה (המכללה האקדמית גליל מערבי / דרך המכללה)
א.ד. גורדון 1 (א.ד. גורדון / בבל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
252
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
אריה דושניצקי (אריה דושניצקי / חיים ברלב)
אברהם בן שושן 78 (אברהם בן שושן / אברבאל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
251
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
ספי ריבלין (חיים משה שפירא / אהובה עוזרי)
ספי ריבלין (חיים משה שפירא / אהובה עוזרי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
353
תופיק זיאד (מרכז מסחרי ביג)
דרך המכללה (המכללה האקדמית גליל מערבי / דרך המכללה)
דרך המכללה (המכללה האקדמית גליל מערבי / דרך המכללה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
151
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
אום אלשתוייה
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט