English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים קיבוץ אורטל - רשימת קווים שעוברים בקיבוץ אורטל
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
גולן
95
אל רום
המסגר 22 (המסגר / הזגג)
אורטל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
558
כביש 989 / כביש 98 (98)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
צומת השריון (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
15
דליות (קניון לב קצרין)
אלוני הבשן / מרכז
מסעף אלוני הבשן (98)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
61
אלוני הבשן / מרכז
כרכום 1 (ישיבה / דרך הגבורה)
מסעף אלוני הבשן (98)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
74
אלוני הבשן / מרכז
חספין מרכז
מסעף אלוני הבשן (98)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
853
'קשת א
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
צ.משטה 87
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
853
קשת
תל אביב
קשת - צומת משטה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
10
מבוא חמה
קצרין
צומת המפלים 808 / 87
לוח זמנים
מסלול
גולן
10
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
מבוא חמה
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
11
דליות (קניון לב קצרין)
גולן (בני יהודה מרכז)
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
16
בית ספר נופי גולן / סלעית
צומת כורסי (789)
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
76
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
חספין מרכז
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
79
בית ספר נופי גולן / סלעית
מזכירות
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
80
מיצר
בית ספר נופי גולן / סלעית
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
84
בית ספר נופי גולן / סלעית
גולן (בני יהודה מרכז)
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
85
בית ספר נופי גולן / סלעית
מיצר
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
88
דליות (דליות / איה)
אבני איתן
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
89
דליות (דליות / איה)
נוב
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
111
בני יהודה / מתנ''ס
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
151
דליות (קניון לב קצרין)
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
966
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
503
חיפה
קצרין
קצרין - צומת נשוט
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
12
דרך היין (דרך היין / דרך השמן)
צומת כורסי (789)
צומת נשוט (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
43
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
מסוף חצור הגלילית / הורדה
צומת נשוט (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
53
דרך היין (דרך היין / דרך השמן)
מסוף חצור הגלילית / הורדה
צומת נשוט (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
62
כרכום 1 (ישיבה / דרך הגבורה)
דליות (קניון לב קצרין)
צומת נשוט (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
103
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
מסוף חצור הגלילית / הורדה
צומת נשוט (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
143
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
צומת נשוט (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
503
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
דליות (קניון לב קצרין)
צומת נשוט (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
57
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
411 (ת. מרכזית טבריה/הורדה)
צומת נשוט (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
81
בית ספר נופי גולן / סלעית
כינור דוד (אזור תעשייה / כינור דוד)
צומת נשוט (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
147
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
בית חולים פוריה
צומת נשוט (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
52
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
411 (ת. מרכזית טבריה/הורדה)
צומת קצביה (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
82
האלון (האלון / התאנה)
בית ספר נופי גולן / סלעית
צומת קצביה (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
83
בית ספר נופי גולן / סלעית
נוף כנרת (נוף כנרת / פני גולן)
צומת קצביה (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
142
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
בית חולים פוריה
צומת קצביה (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
843
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
צומת יהודיה (87)
צומת קצביה (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
843
תל אביב
קצרין
קצרין - צומת קצביה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
64
כרכום 1 (ישיבה / דרך הגבורה)
אניעם
מסעף אניעם (8083)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
54
דרך הגליל 18 (תחנה מרכזית ראש פינה)
מזכירות
האגם (בית כנסת עתיק / האגם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
179
מזכירות
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
האגם (בית כנסת עתיק / האגם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
63
חספין מרכז
כרכום 1 (ישיבה / דרך הגבורה)
יונתן
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
44
גדות מרכז
מסוף חצור הגלילית / הורדה
גדות מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
500
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צומת שמורת החולה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
505
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צומת שמורת החולה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
511
תחנה מרכזית צפת / רציפים
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צומת שמורת החולה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
541
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צומת שמורת החולה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
542
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צומת שמורת החולה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
800
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צומת שמורת החולה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
840
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צומת שמורת החולה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
845
הרב ש''י זווין (הרב ש''י זווין / הרב וינוגרד)
שדרות גולדה מאיר (שדרות גולדה מאיר / יצחק מירסקי)
צומת שמורת החולה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
963
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
צומת שמורת החולה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
800
תל אביב
קרית שמונה
החולה שמורה - צומת שמורת החולה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
451
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
300 3 (יפיע ד' / יציאה)
צומת יסוד המעלה (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
63
מסוף חצור הגלילית / רציפים
אלסנינה 15 (אלסנינה / מרכז)
כפר הנשיא
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
73
אלסנינה (מגרש ספורט)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
כפר הנשיא
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
41
אלמגור מרכז
מסוף חצור הגלילית / הורדה
בוסתן (כרכום מרכז)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
51
מסוף חצור הגלילית / רציפים
מזכירות
מעלה חוני המעגל (מסוף חצור הגלילית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט